Happy dog outside

O združení VetFamily

Našou víziou je byť prirodzeným partnerom pre veterinárne kliniky
a dodávateľov.

Náš príbeh – spolu sme silnejší!

Združenie VetFamily založila v roku 2000 v Dánsku skupina nezávislých veterinárnych kliník, ktoré boli presvedčené, že spoločné využívanie zdrojov a spolupráca dokážu vytvoriť výhodné príležitosti na poskytovanie lepšej veterinárnej starostlivosti.

Dnes je v našom združení viac ako 4 500 členských kliník z desiatich krajín a VetFamily aj naďalej rastie, pretože každý deň objavujú ďalšie kliniky výhody členstva vo VetFamily, napr. výhodnejšie nákupné podmienky, podporu pri raste a rozvoji kliniky a priateľskú komunitu. Jednoducho, členovia získajú zdravšiu kliniku a lepšiu rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom.

Happy dogs jumping together

Tím VetFamily žije našimi hodnotami

Zodpovednosť

Každodenné rozhodnutia by mali prijímať tí, ktorí majú o danej situácii najviac informácií. Náš decentralizovaný spôsob práce zahŕňa veľkú dávku slobody a dôvery, ale aj zodpovednosti.

Starostlivosť

Budovanie a podpora našej komunity VetFamily je základom toho, čo robíme. Preto vždy vynakladáme maximálne úsilie, aby sme všetkým našim členom a partnerom zabezpečili najlepšiu možnú skúsenosť.


Spolupráca

Veríme, že ak budeme spolupracovať, tak 1 + 1 = 3.


V jednoduchosti je krása

Často robíme veci inak, ale nesnažíme sa vždy vynájsť koleso – učíme sa jeden od druhého, aby sa koleso točilo rýchlejšie. Snaha o jednoduchosť vo všetkom, čo robíme, uľahčuje našu spoluprácu.


Rešpekt

Vybudovali sme komunitu na pevných vzťahoch s miestnymi klinikami a na úzkej spolupráci s partnermi. Vzájomný rešpekt nám pomáha vždy nájsť tú správnu cestu vpred.

Náš tím

Združenie VetFamily v súčasnosti zamestnáva viac ako 140 zamestnancov 16 národností. Naša organizácia je decentralizovaná a väčšina prevádzkových rozhodnutí je prijímaná na miestnej úrovni v príslušnej krajine. Využívame však zručnosti a skúsenosti všetkých našich zamestnancov na podporu a posilnenie našich členských kliník a rozvoj celého odvetvia. Naša centrála sa nachádza v Štokholme a zameriava sa najmä na nové digitálne služby, obstarávanie a podporné funkcie.

Tomas Rosival

Regionálny manažér (SK, CZ, PL)

Person holding a cat in its arms

Pridajte sa k tímu VetFamily

Do nášho tímu neustále hľadáme nových členov. Keďže potreby našej siete rastú, neustále sa prispôsobujeme a vytvárame nové pozície, aby sme mohli tieto potreby efektívnejšie napĺňať.

Kontaktujte nás